Fotoksiazki

 

Jaka jest najważniejsza pamiątka ze ślubu: świadectwo ślubu, prezenty, obrączka? Nie, są to wspomnienia, które niestety bardzo szybko ulatują, ponieważ taka jest natura ludzkiej pamięci.

Sposobem na zatrzymanie wspomnień i niezniekształcanie ich jest zdjęcie. Fotografia ślubna wbrew pozorom jest tym, co najczęściej z wszelkich pamiątek jest oglądane, podziwiane, komentowane przez rodzinę i znajomych.

Wyniki przeprowadzanych ankiet wskazują na jedną prawidłowość: film ze ślubu jest oglądany raz lub kilka razy i to zaraz po uroczystości. Tym, po co najczęściej się sięga, jest fotografia ślubna. Oglądana jest zarówno w sytuacjach radosnych, gdy chcemy sobie przypomnieć początek naszego szczęścia, jak również w chwilach gorszych, problemów małżeńskich i kłótni.

Dlatego tak ważne jest, aby fotografia ślubna nie wyszła spod ręki amatora, ani tym bardziej będącego mocno pod wpływem alkoholu szwagra. Nie można pozostawiać przypadkowi, że komuś z obecnych gości uda się cyknąć dobrą fotkę aparatem komórkowym. To musi być osoba, która się na tym zna i z którą młoda para już wcześniej ustaliła szczegóły.

A wszystko po to, aby nie trzeba było wstydzić się zdjęć i aby można było po latach usiąść i je obejrzeć na przykład wraz ze swoimi dziećmi.

zobacz: https://www.foto-projekt.com.pl/