YOUR DISPLAY IS TO SMALL TO SHOW THIS PAGE
English Site Title

Newsbox News04

 

Zdjecia slubne

 

Dzień ślubu jest wyjątkową chwilą w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego momentu trwają wiele miesięcy. Wszystko jest wybierane z ogromną rozwagą. Każdy element musi pasować do reszty. Kobiety często już w dzieciństwie marzą o tej wyjątkowej chwili. Wyobrażają sobie idealną suknię i piękne dekoracje.

 

To naturalne, że po tak dużej ilość włożonej pracy, chcemy mieć jak najpiękniejsze pamiątki z tej chwili. Idealnie sprawdzą się oczywiście zdjęcia ślubne. Jednak wybór fotografa powinien być bardzo dobrze przemyślany - warto aby pokazał on przykładowe fotoalbumy ślubne. Nie wystarczy, że osoba którą wybieramy ma ogromne doświadczenie i świetną technikę. To może nam zapewnić tylko prawidłowo wykonane zdjęcia. Jednak nie mamy pewności, że przypadną nam do gustu. Z racji an to należy zapoznać się dokładnie z portfolio fotografa, którego wybieramy. Na tej podstawie możemy określić czy wpasuje się w nasze poczucie estetyki. Żadna ze stron nie powinna naginać swoich preferencji oraz wymagań. Podobny gust pozwoli lepiej zrozumieć się z osobą robiąca zdjęcia. Łatwiej będzie przekazać jej nasza wizję oraz osiągnąć odpowiedni efekt. Niezwykle istotne jest z pewnością wybranie odpowiedniego miejsca na sesję. Powinniśmy mieć tam jak najlepsze światło naturalne. Dzięki temu uzyskany na zdjęciach efekt będzie zachwycający. Istotna jest również kolorystyka otoczenia. Ma ona znaczny wpływ na efekt końcowy. Powinna byś spójna z naszymi preferencjami. warto przed wyborem miejsca sesji przejrzeć inne zdjęcia dostępne w internecie. Znacznie ułatwi nam to dokonanie trafnego wyboru. O wiele precyzyjnie określimy co dokładnie chcemy mieć na sesji i jaki efekt ma dać nam plener. Jest on kluczową kwestią w odpowiednim zaplanowaniu zdjęć ślubnych. Wartom również z wyprzedzeniem przemyśleć wszystkie pozy i kompozycje jakie chcemy wykorzystać. Dzięki temu praca na planie przebiegnie dużo sprawniej, a my zrealizujemy wszystkie nasze pomysły i wykorzystamy w pełni możliwości. Tak wykonane zdjęcia możemy wykorzystać tworząc album ślubny.

 

Warto zachować w nim chronologię. Z pewnością świetny efekt uzyskamy, jeśli wybierzemy egzemplarz wykonane ręcznie z ogromną starannością. Będzie to niezwykła pamiątka na wiele lat i cudowne uwiecznienie niezwykłych momentów.

Minilaby – z czym to się je?

 

Profesjonalnie wyposażona ciemnia, specjalistyczne umiejętności i naprawdę dużo chemicznych odczynników – tak właśnie osoby niezwiązane z fotografią wyobrażają sobie wywoływanie zdjęć. Jak się jednak okazuje, czynność ta nie musi być aż tak trudna – znacznie upraszcza ją bowiem minilab. Czym jest to urządzenie?


Większość osób nie odróżnia fotoksiążki od fotoalbumu. Nawet profesjonaliści mylą te pojęcia.

Program do tworzenia fotoalbumu powinien posiadać

 

Automatyczne tworzenie albumu - Nasze oprogramowanie czyni tworzenie albumu łatwym i pozwala zaoszczędzić czas. Wystarczy wybrać typ albumu, szablon i zdjęcia. Następnie należy ułożyć je we właściwej kolejności i album jest gotowy w kilka minut!. Zdjęcia można uszeregować według czasu, rozmiaru, nazwy, a także ustalić własną kolejność metodą przeciągnij i upuść.

Zmiana rozmiaru gotowego fotoalbumu na dowolny - Jeśli zachodzi potrzeba wydrukowania stworzonego wcześniej albumu w innym rozmiarze, wystarczy wybrać album, użyć przycisku Zmień rozmiar, wprowadzić nowy rozmiar, dostosowując tym album i jest on gotowy do druku.

takim programem posługują się twórcy fotoalbumów http://www.edusfera.com.pl/

Ponowne użycie projektu albumu w innym fotoalbumie - Album stworzony za pomocą programu Album Xpress może być także otwarty jako szablon, co pozwala stworzyć nowy album jedynie poprzez dodanie nowych zdjęć. Kilka minut i nowy album jest gotowy!

Dodawanie i usuwanie stron - Dodawanie i usuwanie stron albumu jest bardzo proste i możliwe w dowolnej chwili.

Obrót i odbicie maski i ramki - Zdjęcia mogą stać się jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki możliwości obrócenia i odbicia zarówno maski jak i ramki. Wystarczy wskazać zdjęcie i obrócić lub odbić maskę jednym kliknięciem.

Zamiana zdjęć - Ułożenie zdjęć można zmienić zależnie od potrzeb. Wskaż zdjęcia, które mają zostać zamienione miejscami i wciśnij przycisk Zamień – zdjęcia. Zostaną one zamienione w kilka chwil.

Kopiuj, wklej i usuń efekty - Aby zastosować te same efekty dla kolejnych zdjęć, skopiuj efekty z jednego zdjęcia i wklej do kolejnego. Efekty mogą być też usunięte jednym kliknięciem przy użyciu przycisku Wyczyść efekty. Opcje te pomagają tworzyć albumy łatwo i szybko.

Przycinanie - Aby lepiej dopasować zdjęcia do komponowanej strony użyj funkcji przycinania. Wystarczy zaznaczyć zdjęcie i dostosować przycięcie z użyciem myszy. Przycięcie można cofnąć jednym kliknięciem.

Szybki obrót - Zdjęcia można dowolnie obracać w czasie komponowania strony albumu – wystarczy zaznaczyć zdjęcie i obracać przy użyciu myszy.

 

 

Fotoksiążka - doskonała pamiątka

 

W ciągu kilku ostatnich lat coraz większą popularnością zaczęły cieszyć się fotoksiążki, które zaczęły nieco zastępować tradycyjne albumy. Jest to naprawdę ciekawa forma estetyczna, dzięki której można stworzyć sobie wyjątkową pamiątkę ze zdjęciami. Zamysł fotoksiążki jest bardzo prosty. Na specjalnie wzmocnionych kartach drukowane są zdjęcia, które następnie łączone są w formie książki i spinane ładną oprawą. Szczególnie ważny będzie bez wątpienia fakt, że fotoksiążka charakteryzuje się lepszą wytrzymałością niż zwykły album i między innymi dlatego rozwiązanie takie staje się coraz bardziej popularne.

 

Dużą zaletą będzie między innymi możliwość przygotowania sobie fotoksiążki według własnego zamysłu. Większość serwisów, które mają taką usługę w swojej ofercie daje między innymi możliwość kształtowania wyglądu książki według swojego zamysłu. W tym momencie między innymi można dobierać sobie samodzielnie wygląd okładki, wielkość książki, papier, na jakim będą drukowane zdjęcia czy też kwestie związane z układem zdjęć w książce. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, dzięki czemu każdy może stworzyć sobie idealną fotoksiążkę według własnej koncepcji oraz zamysłu estetycznego.

Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że oferowane nam fotoksiążki są obecnie mocno zróżnicowane i to w dużej mierze od nas zależy czy uda się przygotować jedną wyjątkową, która będzie stanowiła dla nas świetną pamiątkę. Nie można zapominać również o tym, że fotoksiążki mogą być też różnie przygotowane jeśli chodzi o jakość wykonania. Dlatego warto zamawiać je w sprawdzonych firmach np. http://fotoksiazka.xyz/ , gdzie drukowane są na dobrym papierze pod względem jakości. Zazwyczaj decydują się na takie rozwiązanie zależy nam na tym, by fotoksiążka była jak najbardziej trwała, gdyż ma stanowić pamiątkę na wiele lat.

 

Papier, na którym będzie wydrukowana powinien więc być dobrej jakości. Nawet po wielokrotnym oglądaniu takiej fotoksiążki można oczekiwać, że nie będzie ona tracić kolorów i będzie nadal wyglądała na estetyczną i nie widać będzie zniszczeń.